پرستار سالمند

از پدران و مادران سالمند عزیزمان با صبوری و مهربانی مراقبت خواهیم کرد.

از پدران و مادران سالمند عزیزمان با صبوری و مهربانی مراقبت خواهیم کرد.

سالمندان عزیز کشورمان، مادر و پدرهای عزیزمان هستند که بیشتر از مراقبت‌های شخصی و فیزیکی، به یک مراقبت ذهنی و آرامش خاطر نیاز دارند. ما همچون پسران و دختران سالمندان عزیز از آن‌ها مراقبت خواهیم کرد. پدران و مادران سرزمینم با عبور از دریای پرتلاطم زندگی و رسیدن به دوران سالمندی حق دارند با آرامش خاطر و بدون سختی به کارهای روزانه خود بپردازند. ما این آرامش خاطر را برایشان فراهم خواهیم کرد.

پرستار سالمند

پرستار سالمند با مهربانی و صبوری خود از عزیزان سالمند مراقبت می‌کنند. این عزیزان وظایفی همچون مراقبت، انجام امور شخصی و بهداشتی و نگهداری از سالمندان عزیزمان دارند. سالمندان عموماً شرایط متفاوتی با یکدیگر دارند. برخی از سالمندان با مشکلات فیزیکی و حرکتی مواجه هستند و برخی دچار افسردگی می‌باشند. با توجه به سن عزیزان سالمند برخی دچار بیماری‌هایی هستند و نیاز دارند تا تحت مراقبت باشند و داروهای خود را به موقع مصرف کنند. گاهی هم عزیزان سالمند فقط نیاز به یک مراقب دارند که بتوانند به عنوان همدمی مهربان که در کارهای روزانه به آن‌ها کمک می‌کند برای آن‌ها  هم صحبتی صبور باشد. به همین دلیل پرستاران سالمند با توجه به نیاز سالمندان ممکن است وظایف گوناگونی را عهده‌دار باشند.

وظایف پرستار سالمند

کمک به غذا خوردن

نظافت سالمند

رانندگی برای سالمند در صورت نیاز

کمک به تعویض لباس

انجام امور منزل سالمند

تهیه غذا متناسب با نظر پزشک سالمند

کمک به راه رفتن و جا‌به‌جایی سالمند

همراهی سالمند برای کارهای خارج منزل

کمک به برنامه ورزشی سالمند

کمک و یادآوری در مصرف داروهای سالمند

برگی از مشکلات سالمندان

هر فردی در روند رشد طبیعی خود به دوره سالمندی رسیده و ممکن است برخی از فعالیت‌های فیزیکی روزمره برایش مشکل گردد. در این دوران این طبیعی است که برخی قابلیت‌ها و توانایی‌های روزمره که ممکن است در طول روز برای یک فرد جوان راحت‌ترین کارها باشد، برای یک سالمند بسیار مشکل به نظر بیاید. کارهای ساده‌ای مانند راه رفتن، غذا خوردن یا حتی به طور مداوم یکجا نشستن بسیاری از سالمندان را اذیت کرده و موجب مشکلات روحی پی‌درپی در این عزیزان می‌شود.

سوالات متداول

با توجه به نیازهای گوناگون افراد سالمند، لیست مواردی را که باید پرستار مورد نظر شما دارا باشد تهیه کرده تا بتوانید در هنگام مصاحبه با پرستار، از توانایی او در قبال موارد موجود در لیست آگاه شوید. بعد از مصاحبه با توجه به اطلاعات به دست آمده و نیازهای سالمند مورد نظر و توانایی پرستار می‌توانید پرستار را ارزیابی کنید.

مدارکی مثل عدم سو پیشینه و عدم اعتیاد شخصی که به عنوان پرستار قرار است با شما همکاری کند از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. اگر قصد عقد قرارداد با پرستاری را دارید حتماً از مرکز پرستاری مدارک مرتبط با پرستار را بخواهید نشان دهند تا بعداً مشکلی در این خصوص نداشته باشید.

انتخاب پرستار حق مسلم شماست. روند انتخاب به این صورت است که شما با موسسه تماس گرفته و ضمن صحبت با کارشناسان ما، ویژگی و نیازهایتان را اعلام می‌کنید. سپس کارشناسان ما با توجه به نیازهای شما چند شخص مناسب را برای ملاقات با شما می‌فرستند. بعد از اینکه شما با پرستاران مصاحبه کردید، فرد مورد نظر را انتخاب کرده و به ما اعلام می‌کنید.

هزینه پرستار سالمند، به وظایف، زمان کاری و روزهایی که قرار است همکاری داشته باشید، بستگی دارد. با توجه به خدمات متفاوتی که هر سالمند نیاز دارد نیز این هزینه متغیر خواهد بود. برای اطلاع دقیق از هزینه پرستار سالمند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

یکی از مواردی که شما باید به آن توجه داشته باشید آن است که از هر مرکز پرستاری که برای شما نیرو اعزام می‌شود، این درخواست را داشته باشید که قرارداد کتبی آماده کرده و برای شما ارسال کنند.

ما اینجا هستیم تا به تمامی سوالات شما پاسخ دهیم

اگر سوالاتتان را در سوالات متداول پیدا نمی‎‌کنید، از ما بپرسید
contact-us

به پرستار سالمند نیاز دارید؟