تدریس خصوصی در منزل

مزایای تدریس خصوصی در منزل

دانش آموزان از دوران ابتدایی پا به عرصه آموزش و یادگیری می‌گزارند و مهارت خواندن و نوشتن را می‌آموزند. دراین‌بین هستند دانش‌آموزانی که در یادگیری برخی دروس ضعیف بوده و چون معلم وقت رسیدگی کامل و همه‌جانبه به همه دانش آموزان را ندارد، متأسفانه دانش‌آموز دچار چالش شده و هرچه به مقاطع بالاتر پا می‌گزارد این چالش و ضعف بیشتر می‌شود. همیشه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های والدین رسیدگی به امور تحصیلی و آموزش فرزندانشان بوده و برخی از آن‌ها خود توانایی و وقت آموزش و رسیدگی را داشته و برخی به علت شاغل بودن اصلاً وقت تدریس را ندارند؛ بنابراین به دنبال معلمی هستند که در منزل به فرزندشان آموزش‌های لازم را داده و اشکالات درسی آن‌ها را برطرف سازد.

برخی از مزایای تدریس خصوصی در منزل عبارت‌اند از:

یادگیری بهتر

شاید یکی از علت‌های ضعف درسی دانش‌آموز جمعیت زیاد در کلاس و عدم توجه معلم به تک‌تک دانش آموزان و پاسخگویی به سؤالات آن‌هاست. گاهی اوقات دانش‌آموز از پرسیدن سؤال اضافه خجالت کشیده چراکه کلاس متعلق به همه دانش آموزان بوده و همین باعث مبهم ماندن قسمتی از درس برای او می‌شود؛ اما با داشتن معلم خصوصی این سؤالات برای او برطرف می‌شود.

ایجاد اعتماد به نفس

گاهی اوقات والدین به دلیل مشغولیت زیاد نمی‌توانند پاسخگوی برخی از سؤالات درسی فرزندان باشند و آن‌ها را راهنمایی کنند؛ اما داشتن یک معلم خصوصی علاوه بر پاسخگویی به همه سؤالات، با ایجاد یک فضای مناسب در منزل می‌تواند اعتماد و اطمینان فرزند شمارا فراهم کند.

زمان

یکی از مزیت‌های تدریس خصوصی در منزل زمان تدریس بوده و دانش‌آموز هر زمان که ازنظر یادگیری آماده باشد معلم تدریس را شروع می‌کند و این باعث بالا رفتن بازدهی یادگیری می‌شود.

جابجایی

برخی اوقات والدین مجبور به جابجایی مدرسه فرزندشان شده و این جابجایی می‌تواند در روند یادگیری دانش‌آموز به‌خصوص در مقاطع پایین‌تر که دلبستگی به معلم بیشتر است تاثیرگزار باشد. با تدریس خصوصی در منزل می‌توان این ضعف و اختلال موقتی را برطرف کرده و دانش‌آموز را به سطح کلاس و مطلوب خود برساند.

 

همیشه داشتن معلم خصوصی و تدریس در منزل به معنای ضعیف بودن دانش‌آموز نیست. گاهی اوقات دانش‌آموز برای رفتن به پایه بالاتر نیازمند آموزش بیشتر بوده تا باقوت بیشتری پایه جدید را شروع کند. همچنین دانش‌آموزانی هم که قصد تغییر رشته را در دوران دبیرستان دارند برای آموزش برخی از دروس خود نیاز به تدریس خصوصی در منزل داشته تا بتوانند به‌راحتی تغییر رشته بدهند.

سوالات متداول

با توجه به نیازهای گوناگون افراد سالمند، لیست مواردی را که باید پرستار مورد نظر شما دارا باشد تهیه کرده تا بتوانید در هنگام مصاحبه با پرستار، از توانایی او در قبال موارد موجود در لیست آگاه شوید. بعد از مصاحبه با توجه به اطلاعات به دست آمده و نیازهای سالمند مورد نظر و توانایی پرستار می‌توانید پرستار را ارزیابی کنید.

مدارکی مثل عدم سو پیشینه و عدم اعتیاد شخصی که به عنوان پرستار قرار است با شما همکاری کند از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. اگر قصد عقد قرارداد با پرستاری را دارید حتماً از مرکز پرستاری مدارک مرتبط با پرستار را بخواهید نشان دهند تا بعداً مشکلی در این خصوص نداشته باشید.

انتخاب پرستار حق مسلم شماست. روند انتخاب به این صورت است که شما با موسسه تماس گرفته و ضمن صحبت با کارشناسان ما، ویژگی و نیازهایتان را اعلام می‌کنید. سپس کارشناسان ما با توجه به نیازهای شما چند شخص مناسب را برای ملاقات با شما می‌فرستند. بعد از اینکه شما با پرستاران مصاحبه کردید، فرد مورد نظر را انتخاب کرده و به ما اعلام می‌کنید.

هزینه پرستار سالمند، به وظایف، زمان کاری و روزهایی که قرار است همکاری داشته باشید، بستگی دارد. با توجه به خدمات متفاوتی که هر سالمند نیاز دارد نیز این هزینه متغیر خواهد بود. برای اطلاع دقیق از هزینه پرستار سالمند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

یکی از مواردی که شما باید به آن توجه داشته باشید آن است که از هر مرکز پرستاری که برای شما نیرو اعزام می‌شود، این درخواست را داشته باشید که قرارداد کتبی آماده کرده و برای شما ارسال کنند.

ما اینجا هستیم تا به تمامی سوالات شما پاسخ دهیم

اگر سوالاتتان را در سوالات متداول پیدا نمی‎‌کنید، از ما بپرسید

مرکز پرستاری نفس زندگی

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.