پرستار بیمار

چرا پرستار بیمار ؟

هر فردی در طول زندگی خود ممکن است درگیر بیماری شود و یا به دلیلی نیاز به عمل جراحی پیدا کند. در کنار بیماران یا افرادی که مورد عمل جراحی قرار گرفتند، حضور پرستاری با تجربه و متخصص در امور مراقبت از بیماران اهمیت زیادی پیدا می‌کند. مانند هر نیاز دیگر بشر که امروزه به سرعت پاسخ داده می‌شود، در هنگام نیاز به پرستار برای بیمار خود می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پرستاران برای مراقبت از بیماران طبق نظر پزشک وظایف خود را انجام می‌دهند. مراقبت از بیماران در منزل به آن‌ها کمک می‌کند تا در جمع خانواده روحیه بهتری به‌منظور کسب بهبودی داشته باشد. همچنین هزینه‌های پرستاری در منزل از نظر اقتصادی نسبت به بستری در بیمارستان صرفه بهتری داشته و بیمار از محیط و عفونت‌های بیمارستانی به دور خواهد بود.

وظایف یک پرستار بیمار با تجربه

پرستار با تجربه و متخصص برای مراقبت از بیمار خود، باید طبق نظر پزشک رفتار کند و سایر وظایف زیر را به خوبی انجام دهد.

در خواست پرستار بیمار

در برخی مواقع ممکن است از عزیزان خانواده درگیر بیماری شوند. در این صورت مرکز پرستاری نفس زندگی، پرستارانی با تجربه و متخصص در زمینه کودکان یا سالمندان که با وظایف پرستار بیمار کاملا آشنا هستند را برای مصاحبه با شما هماهنگ می‌کند.

ماموریت پرستار بیمار

پرستار بیمار در هنگام مأموریت و مراقبت از بیمار باید به نکات حرفه‌ای توجه داشته باشد. پرستار باید در کنار بیمار به عنوان همراه قرار گرفته و شرایط بیمار را درک کند. در هنگام مراقبت با توجه به شرایط و وضعیت بیمار عمل مناسبی انجام دهد. بیمار در زمان بیماری نیاز به توجه ویژه پرستار خود دارد چرا که جان یک انسان ارزش بالایی دارد، لذا پرستار باید در تمام طول مراقبت چشم از بیمار برنداشته و وضعیت بیمار را تحت نظر داشته باشد. پرستار باید وقت شناس بوده و علاوه بر حضور به موقع در محل کار، نیازها و داروهای بیمار را به موقع پاسخ دهد.

سوالات متداول

با توجه به نیازهای گوناگون بیمار خود، لیست مواردی را که باید پرستار مورد نظر شما دارا باشد تهیه کرده تا بتوانید در هنگام مصاحبه با پرستار، از توانایی او در قبال موارد موجود در لیست آگاه شوید. بعد از مصاحبه با توجه به اطلاعات به دست آمده و نیازهای سالمند مورد نظر و توانایی پرستار می‌توانید پرستار را ارزیابی کنید.

مدارکی مثل عدم سو پیشینه و عدم اعتیاد شخصی که به عنوان پرستار قرار است با شما همکاری کند از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر قصد عقد قرارداد با پرستاری را دارید حتماً از مرکز پرستاری مدارک مرتبط با پرستار را بخواهید نشان دهند تا بعداً مشکلی در این خصوص نداشته باشید.

انتخاب پرستار حق مسلم شماست. روند انتخاب به این صورت است که شما با موسسه تماس گرفته و ضمن صحبت با کارشناسان ما، ویژگی و نیازهایتان را اعلام می‌کنید. سپس کارشناسان ما با توجه به نیازهای شما چند شخص مناسب را برای ملاقات با شما می‌فرستند. بعد از اینکه شما با پرستاران مصاحبه کردید، فرد مورد نظر را انتخاب کرده و به ما اعلام می‌کنید.

هزینه پرستار بیمار، به وظایف، زمان کاری و روزهایی که قرار است همکاری داشته باشید، بستگی دارد. با توجه به خدمات متفاوتی که هر سالمند نیاز دارد نیز این هزینه متغیر خواهد بود. برای اطلاع دقیق از هزینه پرستار سالمند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

یکی از مواردی که شما باید به آن توجه داشته باشید آن است که از هر مرکز پرستاری که برای شما نیرو اعزام می‌شود، این درخواست را داشته باشید که قرارداد کتبی آماده کرده و برای شما ارسال کنند.

ما اینجا هستیم تا به تمامی سوالات شما پاسخ دهیم

اگر سوالاتتان را در سوالات متداول پیدا نمی‎‌کنید، از ما بپرسید

مرکز پرستاری نفس زندگی

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.